Programma 28e Conferentie saMBO-ICT

woensdag 19 juni 2013 Willem Karssenberg

Woensdag 18 en donderdag 19 september zal de 28e saMBO-ICT conferentie plaatsvinden. Ditmaal zijn we te gast bij Landstede in Zwolle. Met een informele woensdagavond bijeenkomst en een gevarieerd programma van key-notes en workshops op de donderdag gaan we er samen weer een mooi evenement van maken.

Op deze conferentie staat ‘ict en onderwijs’ centraal, maar zullen ook de gebruikelijke onderdelen als: even bijpraten vanuit saMBO-ICT en Kennisnet, Focus op vakmanschap: de impact op systemen, MBO-Cloud, Digitaal inschrijven en ondertekenen OOK, etc. niet ontbreken. In de loop van juni start de inschrijving via de gebruikelijke kanalen. Hieronder vindt u het definitieve programma.

Programma saMBO-ICT conferentie Landstede
woensdagavond 18 september 2013
Tijdstip Wat Toelichting
17:30-18:00 Aanvang/verzamelen De gasten verzamelen zich in de lounge van het hotel Lumen.
18:00-18:10 Welkom Landstede gastheer heet de gasten welkom en geeft een korte toelichting mbt het avondprogramma
18:10-18:30 Wandeling Rechterland Onder begeleiding van de Landstede gastheren wandelen de gasten via het Performancehouse naar het Rechterland – Sporthal-entree
18:30-18:35 Ontvangst sporthal De gasten worden ontvangen door de voorzitter van het CVB van Landstede. Een kort welkomstwoord en een uitnodiging tot en rondleiding in het Rechterland.
18:35-19:10 Rondleiding sporthal Rondleiding onder begeleiding van de voorzitter.
19:10-19:15 Afsluiten rondleiding
Uitnodiging diner Businesslounge
De rondleiding wordt beeindigd met een afsluitend woord door de voorzitter van het CVB.
Deze nodigt de gasten uit voor het dinerbuffet.
19:15-20:30 Dinerbuffet Warm buffet en netwerken in de Businesslounge.
20:30 Einde avondprogramma Afsluiting door de Landstede gastheer.
Einde Terugkeer hotel Lumen De gasten keren terug naar hotel Lumen

 

Definitief Programma saMBO-ICT conferentie Landstede
Donderdag 19 september 2013
Tijdstip
Onderwerp
Locatie
08:45 Inloop Hal
09:00-09:30
Ontvangst deelnemers
Sponsorhal
09:30-09:40
Welkom door dagvoorzitter Renate Wennemars
Theater
09:40-09:55
Arend Runia – College van Bestuur Landstede
Theater
09:55-10:10
Ben Geerdink – voorzitter saMBO-ICT
Theater
10:10-10:30
MyBellApp
Keynote: Tim van der Werff – student Landstede MBO Harderwijk
Theater
10:30-10:55
Pauze met koffie/thee
Sponsorhal
Ronde 1
10:55-11:40
1: Even bijpraten
Jan Bartling (saMBO-ICT) en Marvin Leerdam (Kennisnet)
C 1.26
2: XBRL implementaties in het MBO
Kees Rietveld (Horizon College) en Henk Gingnagel (DUO)
C 1.25
3: MBOcloud – Transitie van de dienst ICT door cloudcomputing
Rob Smit (Nova College), Maaike Stam (saMBO-ICT) en Aad van den Boogaart (Aranea)
C 1.20
4: Talentvol ontwikkelen en eTO
Theo van Geffen (Landstede)
C 0.09
5: Grote projecten bij een groot ROC, De dont’s en do’s
Rob Keemink (ROC van Amsterdam) en Arjan Jonker (KWD)
C 0.11
6: Document Management
Leo Bakker, Bas Kruiswijk en Henk-Jan van Ginkel (saMBO-ICT)
C 0.17
11:40-11:45
Wisseling workshops
 
Ronde 2
11:45-12:30
7: iFocus op Vakmanschap
Paul van Uffelen (saMBO-ICT)
C 1.26
8: Papierloze aanmelding, intake en inschrijving
Henk-Jan van Ginkel (saMBO-ICT) en Tonny Plas (Kennisnet)
C 1.25
9: De Blauwdruk van Onderwijsgroep Tilburg
Joël de Bruijn en Jan Schrevel (Onderwijsgroep Tilburg)
C 1.20
10: Onderwijs met e-TO
Theo van Geffen en Marjo Lam (Landstede)
C 0,09
11: Hoe? Zo!
– Hoe? Zo! ICT & Recht
– Hoe? Zo! BYOD
– Hoe? Zo! Leermiddelen
Leo Bakker (Kennisnet en saMBO-ict)
C 0.11
12. Voorspellende stuurinformatie en datamining
Marius van Zandwijk en Martijn Broekhuizen (Noorderpoort)
C 0.17
12.30-13.30
Lunch en netwerken
Sponsorhal
Ronde 3
13:35-14:20
13: MBO Transparant
Pierre Veelenturf en Phil van Dulm (MBO-Raad, Kennisnet)
C 1.26
14: Berichten Uitwisseling Standaard [BUS]
Roy Dusink (ROC Aventus) en Bert van Daalen (saMBO-ICT/Wellantcollege)
C 1.25
15: Ervaringen en mogelijkheden Office365
Tijmen Zoet (SOMA College)
C 1.20
16: Begeleiden en beoordelen met e-TO
Rienk Geertsema (Landstede)
C 0.09
17: Quick Health assessment
Ted Reumer (Graafschap College)
C 0.11
18: Onderwijstijd – Leertijd – Rekenvaardigheid: Stimmit 2.0 als aanjager van onderwijsvernieuwing
Albert Vlaardingerbroek (Noorderpoort) en Sanne Hollink (Effent)
C 0.17
14:20-14:45
Koffie- en theepauze
Sponsorhal
Ronde 4
14:45-15:30
19: Herontwerp opleidingen met de herontwerptool
(in het kader van Focus op Vakmanschap)
Erik Mondriaan (Deltion) en Roel Nicolai (Educator)
C 1.26
20: Professionaliseren loont!
Jacob Poortstra, Cesar Trijselaar (Noorderpoort) en Mieke van Keulen (Kennisnet)
C 1.25
21: Logistiek met Xedule
Adri Bressers en Peter Hettema (Rijn IJssel)
C 1.20
22: Coaching met eTO
Corry Boone (Landstede)
C 0.09
23: Visie op een moderne ELO in het MBO
Leon Abbink (Netwerkschool Twente)
C 0.11
24: ICT monitor voor het MBO
Jan Bartling en Leo Bakker (saMBO-ICT en Kennisnet)
C 0.17
15:30-16:15
Meerwaarde van ICT in het onderwijs
Keynote: Frank Kalshoven
Theater
16:15-16:30
Afsluiting en overdracht
Theater
16:30-17:00
Afsluitende borrel en netwerken
Theatercafé
Reacties (0)
Geef een reactie